.
۱۳۹۵/۰۵/۲۴

کارآفرینی برای روستائیان در اولویت برنامه های حوزه جوانان قرار دارد

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش وجوانان گفت که ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای روستائیان در اولویت برنامه های این وزارتخانه در حوزه جوانان قرار گرفته است.

محمدرضا رستمی در روز دوم از سومین گردهمایی مسئولان امور جوانان کشور، افزود: با وجود ظرفیت خوبی که در استان ها و بخش های حاشیه ای وجود دارد، اشتغال و کارآفرینی روستانشینان یکی از اولویت های حوزه جوانان خواهد بود.
وی تصریح کرد: تغییرات کمی و کیفی ارزشمندی در نقطه نظرات معاونان حوزه جوانان در این گردهمایی به وجود آمده است که می تواند در ادامه مسیر کمک حال باشد.
وی با بیان آن که باید با جدیت بیشتری فعالیت های حوزه جوانان پیگیری شود، گفت: ارزیابی عملکرد استان ها می تواند کمک شایانی به رشد حوزه جوانان داشته باشد، ضمن آنکه با خلاقیت و نوآوری می توان بسیاری از مشکلات این حوزه را نیز کاهش داد.
معاون ساماندهی امورجوانان وزارت ورزش وجوانان با تاکید بر ابلاغ شاخص های ارزیابی به تمام استان ها، گفت: برخی از استان ها در تشکیل خانه جوان موفق بوده اند و این خانه را تشکیل داده اند که این موضوع در رتبه بندی صورت گرفته تاثیرگذار است.
وی بیان کرد: پرداختن به مقوله جوانان خارج از مرکز استان و برخورد عدالت محورانه با این موضوع باید یکی از اقدامات موثر در حوزه جوانان باشد، بستر تحقق این امر باید فراهم شود و اشتغال و کارآفرینی روستانشینان نیز مورد توجه قرار گیرد.
سومین گردهمایی معاونت جوانان ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور از روز گذشته در منطقه دیزین کرج در حال برگزاری است.


منبع : ایرنا
تعداد بازدیدها : ۳۸۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

دسترسی سریع

    .
    .
اخبار دهیاری ها