.
۱۳۹۵/۰۹/۲۱

بهره مندی ۳۶ روستای بالای ۱۰۰ خانوار سبزوار از نعمت گاز

معاون استاندار و فرماندار سبزوار گفت: ۳۶ روستای بالای ۱۰۰ خانوار این شهرستان با جمعیت ۹ هزار و ۹۰۰ نفر از نعمت گاز بهره مند هستند.

معاون استاندار و فرماندار سبزوار گفت: 36 روستای بالای 100 خانوار این شهرستان با جمعیت 9 هزار و 900 نفر از نعمت گاز بهره مند هستند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سبزوار، احمد برادران در دیدار با جمعی از مردم بخش ششتمد سبزوار افزود: طرح گاز رسانی به 11 روستای شهرستان با جمعیت یک هزار و 155 نفر با هزینه 45 میلیارد ریال در بخش ششتمد در حال اجرا است که امسال و در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد.
وی ادامه داد: 35 درصد از جمعیت روستایی شهرستان سبزوار از نعمت گاز برخودار هستند که با بهره برداری از طرح گاز رسانی این میزان افزایش می یابد.
برادران عنوان کرد: 86 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان با جمعیت 53 هزار و 584 نفر از نعمت آب شرب بهداشتی بهره مند هستند.
وی اضافه کرد: امسال 33 میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار برای تکمیل 9 طرح آبرسانی روستایی در سطح شهرستان اختصاص یافت.
فرماندار سبزوار گفت: ظرف سه سال گذشته طرح آبرسانی در 10 روستای محروم از نعمت آب شرب سالم با هزینه 40 میلیارد ریال اجرا شد.
برادران افزود: همچنین طرح آبرسانی به 2 روستای باداشیان و استاج در بخش ششتمد و روداب این شهرستان با هزینه 15 میلیارد ریال در حال اجرا است که تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
وی گفت: 90 روستای بالای 50 خانوار شهرستان با جمعیت 45 هزار نفر از نعمت راه آسفالته بهره مند هستند که از این تعداد 42 روستای شهرستان در سه سال اخیر از نعمت راه مناسب بهره مند شدند.
برادران عنوان کرد: 37 روستای بالای 50 خانوار این شهرستان از نعمت راه آسفالته بهره مند نیستند که طرح اجرایی راه این روستاها نیز در دستور کار قرار دارد.
وی اضافه کرد: از ابتدای امسال تاکنون 100 کیلومتر راه روستایی در سطح شهرستان با اختصاص حدود 2 هزار و 628 تن قیر رایگان مرمت، بهسازی و آسفالت شد.


منبع : زیرپرتال دفتر امور روستایی
تعداد بازدیدها : ۳۲۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

دسترسی سریع

    .
    .
اخبار دهیاری ها