.
۱۳۹۶/۰۴/۱۸

بازدید فرماندار خلیل آباد از دهیاری روستاهای سعدالدین و کاهه بخش ششطراز در ۱۴ تیر ماه؛ روز دهیاری

فرماندار شهرستان خلیل آباد : ایجاد اشتغال، عمران و آبادانی و توسعه متوازن روستاها در گرو همدلی و انسجام و مشارکت دهیار، اعضای شوراها و بویژه مردم است .

فرماندار شهرستان خلیل آباد : ایجاد اشتغال، عمران و آبادانی و توسعه متوازن روستاها در گرو همدلی و انسجام و مشارکت دهیار، اعضای شوراها و بویژه مردم است .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خلیل آباد، مجتبی شاکری به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها باتفاق بخشدار بخش ششطراز و  ادارات بنیاد مسکن و آب و فاضلاب روستایی شهرستان ضمن دیدار با مردم منطقه کویر از دهیاریهای روستاهای سعدالدین و کاهه از توابع بخش ششطراز بازدید نمود.
در این بازدید ابتدا بخشدار و همچنین روسای ادارات بنیاد مسکن و آب و فاضلاب روستایی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سطح روستا ها از قبیل اجرای طرحهای هادی، اصلاح، زیرسازی و آسفالت معابر روستایی و رفع مشکل آب شرب این روستاها ارائه نمودند .
در ادامه فرماندار خلیل آباد ضمن دیدار با اهالی روستاها و بیان خدمات و دستاوردهای دولت تدبیر و امید در روستاها از زحمات دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی در راستای توسعه روستاها تقدیر نمود و اظهار داشت : نامگذاری 14 تیرماه بنام روز شهرداریها و دهیاریها، با انگیزه آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات دهیاری‌ها و شهرداری ها و نیز افزایش تعامل مردم و خانواده بزرگ مدیریت روستایی و شهری، فرصت مغتنمی است برای قدردانی و تجلیل از خادمان مردم که در عرصه های مختلف مدیریت شهری و روستایی فعالیت می نمایند.
وی همچنین از هماهنگی ادارات مربوطه در بحث توسعه زیرساختهای روستایی و رفع مشکل آب روستاهای منطقه کویری شهرستان و همچنین اصلاح و آسفالت معابر روستایی تقدیر نمود و افزود: ایجاد اشتغال، عمران و آبادانی و توسعه متوازن روستاها در گرو مشارکت همدلی و انسجام دهیار، اعضای شورا و بویژه مردم است


منبع : پورتال استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۴۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

دسترسی سریع
اخبار دهیاری ها