.
۱۳۹۷/۰۴/۲۱

تأمین رفاه و رونق اقتصادی با پرداخت تسهیلات خرد به روستائیان

نشست مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی با مدیر شعب پست بانک استان خراسان رضوی در محل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری برگزار گردید .

نشست مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی با مدیر شعب پست بانک استان خراسان رضوی در محل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری برگزار گردید .
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها در این نشست بر نقش پست بانک در خصوص ارائه تسهیلات خرد به روستائیان جهت تأمین رفاه و رونق اقتصادی در روستاها تأکید کرد.
محمدعلی همدمی نژاد با بیان اینکه در حال حاضر 380 دهیاری استان در این بانک دارای حساب بانکی می باشند گفت: بررسی فعالیتهای انجام این بانک در روستاها و تعدد باجه های ایجاد شده نشان از اهتمام مدیران استانی پست بانک در جهت تسهیل در ارائه خدمات بانکی به روستائیان دارد.
وی در ادامه خاطرنشان ساخت: همکاری این بانک در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از محل صندوق توسعه ملی موجب شکوفا شدن اشتغال در روستاهای استان شده که این مهم موجب ماندگاری جمعیت در روستاها، کمک به اشتغال روستایی و بهبود معیشت خانوار روستایی خواهد شد.
مدیرشعب پست بانک استان خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: پست بانک ایران توانسته است با بهره گیری از ظرفیت نیروهای تخصصی و توجه به مهارت قشر جوان و بکارگیری ایشان در باجه های روستایی خدمات ارزنده بانکی به روستائیان عزیز ارائه دهد.
غلامرضا حسن زاده بیان داشت: ارائه تسهیلات خرد به بنگاههای کوچک اقتصادی در روستاها از جمله اولویتهای این بانک می باشد که توانسته به مهاجرت معکوس به روستاها کمک شایانی نماید.


منبع : زیرپرتال دفتر امور روستایی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

دسترسی سریع
اخبار دهیاری ها