.
۱۳۹۷/۰۶/۰۳

آغازعملیات اجرایی گازرسانی به ۱۶ روستای کلات

عملیات اجرایی طرح گازرسانی به ۱۶ روستای شهرستان کلات در خراسان رضوی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان وتعدای از نمایندگان مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی در مراسم آغاز این پروژ] در محل روستای "ایده لیک" شهرستان کلات گفت :شرکت گاز خراسان رضوی رکورددار اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید در بحث گازرسانی روستای در کشور است.
سید حمید فانی افزود: در سال 96 با تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت گاز استان، 365 روستا گازرسانی شد و عملیات اجرایی 365 روستا جدید را نیز آغاز کردیم.
وی عنوان کرد : در واقع پارسال هر 12 ساعت یک روستا گازرسانی شد و امسال نیز عهد کرده ایم هر روز یک روستا و دو واحد صنعتی استان را گازرسانی کنیم..
فانی در ادامه با تشریح وضعیت گازرسانی روستایی کلات اظهار کرد : در حال حاضر 9 روستای کلات با ضریب نفوذ 59.6 گازدار هستند و با بهره برداری از این 16 روستا با جمعیت 1800 خانوار به ضریب 94.4 خواهیم رسید.
وی گفت : 130 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این پروژه در نظر گرفته شده است و امید است با تعامل و همکاری مردم و مسئولان در مدت زمان 365 روز به بهره برداری برسد.
وی همچنین از آمادگی شرکت گاز خراسان رضوی برای گازرسانی به دو روستای فاقد گاز "حمام قلعه" و "جلیل آباد" در کلات خبر داد و گفت: در صورت مساعدت مسئولان برای صدور مجوزهای لازم این دو روستا نیز گازرسانی شده و به ضریب 100 درصد خواهیم رسید.
حجت الاسلام والمسلمین نصراله پژمان فر، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی و حجت الاسلام والمسلمین حسین زاده بحرینی از نمایندگان مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند..
کلات در شمال شرقی استان خراسان رضوی و در فاصله 145 کیلومتری مشهد مقدس قرار دارد


منبع : زیرپرتال دفتر امور روستایی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۹۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

دسترسی سریع

    .
اخبار دهیاری ها