.
۱۳۹۷/۰۶/۱۹

پرداخت ۴۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار توسعه روستایی و عشایری

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی بردسکن از پرداخت ۴۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار توسعه روستایی و عشایری دراین شهرستان خبر داد.

مهندس حسین غلامی گفت: با توجه به اینکه شهرستان بردسکن بیشترین جمعیت عشایری استان را داراست توانستیم بیشترین جذب تسهیلات عشایری را در استان داشته باشیم.

وی افزود: 214 طرح به بانک های عامل معرفی که ازاین تعداد 61 طرح با اعتبار 40 میلیارد ریال و با اشتغال زایی 87 نفر تسهیلات خود را دریافت کرده اند.

غلامی به طرح کارورزی اشاره کرد و گفت: کسانی که مهارت لازم را در حوزه کار ندارند می توانند با ورود به بنگاههای اقتصادی بین 4 تا 6 ماه مشغول فعالیت شوند و از کمک هزینه دولت بین 270 تا 310 هزار تومان نیز بهره مند شوند و در صورتی که کارفرما او را جذب کارگاه خود کند به مدت دوسال مشمول معافیت حق بیمه قرار خواهد گرفت.

وی اعتبارات مشاغل خانگی استان را در سال جاری 64 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: سهم شهرستان بردسکن از این اعتبارات 820 میلیون تومان است. وی همچنین اعتبارات اختصاص یافته از محل تبصره 18 قانون بودجه امسال به استان را هزار و 800 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: سهم شهرستان بردسکن از این میزان بیش از 22 میلیارد تومان است.

وی از همکاری بسیار خوب مدیران بانک ها در پرداخت تسهیلات حوزه اشتغال قدردانی کرد و خواستار تسریع در پرداخت تسهیلات شد.
 


منبع : زیرپرتال دفتر امور روستایی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۴۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

دسترسی سریع

    .
   
اخبار دهیاری ها