.
۱۳۹۷/۱۰/۱۴

با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها

مرحله نهایی اولین دوره المپیاد ورزشی دهیاران استان برگزار شد

مرحله نهایی اولین المپیاد ورزشی دهیاران استان با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و معاونین این دفتر و مدیرکل ورزش و جوانان استان در مجموعه فرهنگی ورزشی صدر مشهد برگزار شد.

 مرحله نهایی اولین المپیاد ورزشی دهیاران استان با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و معاونین این دفتر و مدیرکل ورزش و جوانان استان در مجموعه فرهنگی ورزشی صدر مشهد برگزار شد.
به گفته مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری این مسابقات برای اولین بار در کشور و در مرحله اول بین دهیاران مرد با هماهنگی این دفتر و توسط هیئت ورزشهای بومی محلی استان خراسان رضوی برگزار شد. محمدعلی همدمی نژاد هدف از برگزاری بازیهای بومی محلی در روستاهای استان را احیای سنتها و ایجاد شور و نشاط در روستاها عنوان کرد.
وی با اشاره به اهمیت ورزش در بین جوانان روستایی بیان داشت: در سال گذشته بازیهای بومی محلی استان خراسان رضوی در نمایشگاه دستاوردهای روستاییان کشور معرفی و مورد استقبال مردم واقع شد.
مهندس همدمی نژاد گفت: بررسی، برنامه ریزی و پیگیری در خصوص تامین اعتبار جهت اتمام ساخت سالنهای ورزشی روستایی با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان در حال انجام میباشد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در حاشیه برگزاری این مسابقات بیان داشت اولین المپیاد ورزشی بین دهیاران استان در چهار مرحله بخشی شهرستانی منطقه ای و استانی برگزار گردیده که این مسابقات در ۴ رشته هفت سنگ مهارتی دال پلان مهارتی تیر و کمان سنتی(پلخمون)و چوب کشی برگزار می شود.
فتاحی در ادامه افزود نفرات برتر هر رشته برای حضور در مسابقات کشوری که احتمالاً در دهه مبارک فجر امسال برگزار خواهد شد معرفی می‌شوند.
گفتنی است در پایان این مسابقات به نفرات برتر حکم قهرمانی و به تیم‌های برتر جام قهرمانی اهدا گردید.


منبع : زیرپرتال دفتر امور روستایی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

دسترسی سریع

    .
اخبار دهیاری ها