.
۱۳۹۷/۱۲/۰۸

در راستای تببین نحوه فعالیت معین های اقتصادی انجام شد؛

برگزاری سومین کارگاه آموزشی تشکیل صندوق های خرد مردمی

در راستای استفاده از فرصت ها و تسریع در مسیر تحقق مدل مثلث توسعه اقتصادی سومین کارگاه آموزشی نحوه تشکیل صندوق های مردمی با حضور جمعی از فرمانداران، معین های اقتصادی و رابطان در اتاق بازرگانی استان برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی در ابتدای این همایش  که  امروز هفتم اسفندماه 97 برگزار شد؛ 80 تن از فرمانداران و معین های اقتصادی استان حضور داشتند، یکی از فعالان توسعه از  استان کرمان با توجه به تجربیاتی که در قلعه گنج اجرایی شده است مشارکت نهادینه موثر مردم برای توسعه پایدار و آبادانی و پیشرفت را در گرو انسجام بخشی اجتماعی توام با برنامه ریزی عنوان کرد.
بنا بر این گزارش  در سفرهای شهرستانی استاندار 17 تفاهم نامه معین اقتصادی در قالب 273 طرح سرمایه گذاری به اعتبار 9852،1 میلیاردتومان و 695 میلیون یورو، با حضور موثر ائمه جمعه، نمایندگان مجلس ، دادگستری، شرکت های توسعه گرا و نماینده دولت منعقد شده است که روند خود را طی می کند.
لازم به ذکر است تاکنون جلسات تخصصی مختلفی در شهرستان ها برای ارتباط بین فرمانداران و معین¬های اقتصادی برگزار شده است.
در انتها خاطرنشان می شود: پیش از این، اولین کارگاه آموزشی تبیین فعالیت معین های اقتصادی  و انتقال تجربیات استان کرمان و سایر استان ها و دومین جلسه با حضور کلیه فرمانداران، معین های اقتصادی و آستان قدس برگزار شده بود


منبع : زیرپرتال دفتر امور روستایی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۱۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

دسترسی سریع

    .
   
اخبار دهیاری ها