.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸

بازدید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از روستاهای بجستان و گناباد

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با حضور در استان خراسان رضوی ضمن حضور در کارگروه اشتغال این استان که با حضور استاندار خراسان رضوی و مدیران استانی برگزار شد، به همراه مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها و تعدادی از مدیران کل حوزه معاونت توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری از روستاهای شهرستانهای گناباد و بجستان بازدید کرد.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با حضور در استان خراسان رضوی ضمن حضور در کارگروه اشتغال این استان که با حضور استاندار خراسان رضوی  و مدیران استانی برگزار شد، به همراه مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها و تعدادی از مدیران کل حوزه معاونت توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری  از روستاهای شهرستانهای گناباد و بجستان بازدید کرد.

در ابتدای این سفر و در شهرستان بجستان، دکتر امید از دو کارگاه فرش دستباف، کارخانه خوراک طیور مرندیز، قنات نوکاریز شهر بجستان و اقامتگاه بوم گردی روستای مزار بازدید کرد.

بازدید از کارخانه تولید آب آشامیدنی چشمه سنو ،گلخانه آلوئه ورا روستای سقی، دام شیری در روستای زیبد، بازارچه سفال روستای مند و  کارخانه تولید خوراک دام فاضل و ظروف مقوایی و کارتن در ناحیه صنعتی شهر از جمله برنامه های معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری در سفر به شهرستان گناباد بود.


منبع : زیرپرتال دفتر امور روستایی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

دسترسی سریع

    .
اخبار دهیاری ها