.
۱۳۹۸/۰۲/۲۶

رسالت معین های اقتصادی؛ بسترسازی برای استفاده بهینه از منابع در استان است

دبیر نهاد مردمی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی گفت: رسالت معین های اقتصادی؛ بسترسازی برای استفاده بهینه از منابع در استان است.

علی اکبر لبافی در دیدار با معین‌های منطقه شش استان ( شهرستان سبزوار( افزود: یکی از چالش هایی که در حال حاضر استان ما با آن روبه روست، خروج قریب به 45درصد منابع از این خطه می باشد. از این منظر، یکی از رسالت های مهم فعالان اقتصادی فراهم آوردن بستری برای استفاده بهینه از منابع و نظارت بر این حوزه است.
وی اظهار داشت: مسئولیت این نهاد، حمایت از معین های اقتصادی، شناسایی مشکلات پیش روی آن ها و تلاش برای رفع موانع است.
دبیر نهاد مردمی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی تصریح کرد: مقرر است تا علاوه بر جلسات ماهیانه، به صورت هفتگی نیز با معین‌های مناطق دوازده‌گانه استان جلساتی داشته باشیم.
لبافی خاطر نشان کرد: ما در کشور با بوروکراسی شدیدی مواجه هستیم که نمی توان به سادگی آن را سامان داد همچنین قوانین و مقرراتی وجود دارد که مخل کسب و کار و توسعه هستند؛ لذا لازمه کار این است که ما در قالب الگویی که به عنوان مثلث اقتصادی و فرهنگی توسط استاندار مطرح شد، از این مسائل عبور کنیم

گفتنی است در این جلسه کارشناسان دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی جهت بررسی چگونگی انجام کار و همچنین نقش تسهیل گری دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای استان حضور داشتند.
 

منبع : زیرپرتال دفتر امور روستایی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

دسترسی سریع

    .
اخبار دهیاری ها