.
۱۳۹۸/۱۰/۰۲

دومین انتخابات کمیته انضباطی کار دهیاری ها برگزار می شود.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی با بیان این خبر گفت: به استناد ماده ۹ آیین نامه استخدامی دهیاری های کشور و مطابق با آیین نامه ابلاغی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به منظور نظم بخشی به فرآیند رسیدگی به تخلفات کارکنان دهیاری ها، دومین انتخابات این کمیته برگزار خواهد شد.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی با بیان این خبر گفت: به استناد ماده 9 آیین نامه استخدامی دهیاری های کشور و مطابق با آیین نامه ابلاغی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به منظور نظم بخشی به فرآیند رسیدگی به تخلفات کارکنان دهیاری ها، دومین انتخابات این کمیته برگزار خواهد شد.
محمدعلی همدمی نژاد در ادامه افزود: هدف از تشکیل این کمیته برقراری انضباط اداری، افزایش کارآیی و بهبود کمی و کیفی عمکلرد نهاد دهیاری می باشد.
وی همچنین خاطرنشان ساخت: کمیته انضباطی کار دهیاری ها برای اولین بار و بعنوان ابتکار استان خراسان رضوی در این استان تشکیل شده است که نتیجه آن رسیدگی به مسائل انضباطی دهیاران و کارکنان دهیاری با هدف بهبود عملکرد و کارآیی ایشان بوده است.
مهندس همدمی نژاد گفت: مطابق آیین نامه ابلاغ شده، این انتخابات در 3 مرحله بصورت بخشی، شهرستانی و استانی برگزار خواهد گردید، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری بعنوان متولی امور دهیاری های استان، ریاست کمیته را بر عهده خواهد داشت و 2 دهیار منتخب شهرستانهای استان ، یک مسئول امور مالی دهیاری ها و یک مسئول امور فنی دهیاری ها سایر اعضای اصلی کمیته استانی را تشکیل خواهند داد.
 


منبع : زیرپرتال دفتر امور روستایی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

دسترسی سریع

    .
   
اخبار دهیاری ها