.
۱۳۹۸/۱۰/۱۰

توجه به گردشگری روستا بعنوان محرک اقتصادی در راستای توسعه پایدار روستایی

نشست مشترک مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری با دهیاران منتخب استان خراسان رضوی در محل اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان برگزار شد.

نشست مشترک مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری با دهیاران منتخب استان خراسان رضوی در محل اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان برگزار شد.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در این نشست که پیش از جلسه مشورتی دهیاران استان خراسان رضوی برگزار شد به فرهنگسازی در حوزه گردشگری و توجه به گردشگری روستا بعنوان محرک اقتصادی در راستای توسعه پایدار روستایی تأکید کرد.
محمدعلی همدمی نژاد در ادامه افزود: اقامتگاههای بومگردی فرصتی است جهت تبادلات فرهنگی، ایجاد درآمد پایدار، اشتغال و توسعه کارآفرینی در روستا می باشد.
وی در ادامه افزود: دهیاران استان بایستی با توجه به پتانسیل روستا اهتمام لازم را در خصوص راه اندازی اقامتگاههای بومگردی با استفاده از ظرفیت و مشارکتهای مردمی داشته باشند.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی در ادامه مباحثی را در خصوص آموزشهای آتی برنامه ریزی شده این دفتر تا پایان سال مطرح نمود.
معاون امور زیربنایی دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری نیز در این نشست به شیوه نامه ابلاغی نشست های مشورتی دهیاران اشاره کرد و بیان داشت: رویکرد برگزاری این جلسات استفاده از خرد جمعی در راستای حل مشکلات و مسائل حوزه روستاها و دهیاری ها می باشد.
حمیدرضا سراجی در ادامه اظهار امیدواری کرد: ماحصل برگزاری جلسات مشورتی بتواند نقشه راهی جهت ادامه فعالیت مطلوب دهیاران استان در زمینه های مختلف  باشد.
در پایان این نشست مدیرکل و معاون دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ضمن استماع مطالب مطروحه دهیاران حاضر به سؤالات ایشان پاسخ داد.
 


منبع : زیرپرتال دفتر امور روستایی
تعداد بازدیدها : ۴۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

دسترسی سریع

    .
   
اخبار دهیاری ها