.
۱۴۰۰/۰۴/۲۶

در جریان سفر به شهرستان رشتخوار صورت گرفت؛

بازدید استاندار خراسان رضوی از روستاهای ملک‌آباد، شعبه و سعدآباد

استاندار خراسان رضوی در جریان سفر به شهرستان رشتخوار از سه روستای ملک‌آباد، شعبه و سعدآباد بازدید کرد.

محمدصادق معتمدیان در سومین روز سفر شهرستانی خود پس از ورود به شهرستان رشتخوار عازم روستای ملک‌آباد شد و با خانواده شهید اکبری از شهدای این روستا دیدار کرد.

 
استاندار خراسان رضوی در این دیدار صمیمانه ضمن آرزوی طول عمر با عزت برای خانواده این شهید سرافراز، یاد و خاطره شهیدان را گرامی داشت.
 
وی در ادامه در جمع اهالی این روستا حضور یافت و پس از شنیدن درد و دل‌‌ها و مشکلاتشان قول مساعد پیگیری تا رقم خوردن نهایی نتیجه را داد.
 
معتمدیان پس از ملک‌آباد عازم روستای شعبه شد و در میان اهالی خونگرم این منطقه حضور یافت.
 
استاندار خراسان رضوی پس از استماع مشکلات و قول پیگیری آن‌ها در جمع روستانشینان شعبه اظهار کرد: تاریخ کشور ما نشان داده است که جمعیت روستایی همواره، جمعیت مولد در اقتصاد و تولید کشور بوده‌اند. لذا سیاست کلان نظام هم کمک برای تثبیت جمعیت روستایی است.
 
وی همچنین در ادامه سفر به شهرستان رشتخوار از روستای سعد‌آباد بازدید به عمل آورد و ضمن شنیدن درد و دل‌های اهالی این روستا در جریان کمبودهای موجود در این منطقه قرار گرفت.
 
معتمدیان در جمع مردم سعد‌آباد اظهار کرد: در حوزه نهاده‌های دامی با توجه به پیگیری‌هایی که انجام می‌دهیم، سهیمه ویژه‌ای برای نهاده‌های دامی دامداران شهرستان رشتخوار اختصاص خواهیم داد.
 
استاندار خراسان رضوی با اشاره به مشکلات ابی افزود: برداشت‌های بی رویه‌ای که از منابع آبی‌ صورت گرفته است، باعث شده که بسیاری از دشت‌های استان در وضعیت بحرانی قرار بگیرند.
 
وی تاکید کرد: در این راستا تلاش ما بر این است که مشکلاتی آبی را در حوزه صنعت، کشاورزی و آب شرب برطرف کنیم. براین اساس یکی از برنامه‌های اجرایی که باید اولویت همه دستگاه‌های باشد، استفاده از روش‌های آبخیز داری و آبخوان داری است.
 

منبع : زیرپرتال دفتر امور روستایی
بازدید : ۲۷۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

دسترسی سریع
اخبار دهیاری ها