.
۱۴۰۰/۰۷/۰۳

استاندار خراسان رضوی در جلسه جمع‌بندی سفر به شهرستان تایباد مطرح کرد؛

۷۰ مصوبه سفر به شهرستان مرزی تایباد، نقشه آبادانی و توسعه منطقه است

۷۰ مصوبه سفر به شهرستان مرزی تایباد، نقشه آبادانی و توسعه منطقه است/ تاکنون در ۷۰ شهر استان حضور پیدا کرده‌ایم/مصوبات سفرهای شهرستانی در سیکل پیگیری استانداری قرار دارد/به زودی شاهد احداث پایانه مسافربری در مرز دوغارون خواهیم بود

محمدصادق معتمدیان در نشست جمع‌بندی سفر به شهرستان تایباد که در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: از زمان ورود به استان تلاش کردیم در مناطق مختلف حضور پیدا کرده و نسبت به توانمندی‌های استان اشراف پیدا کنیم.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه در ۷۰ شهر استان تاکنون حضور پیدا کرده‌ایم و از نزدیک با مسائل و مشکلات مردم آشنا هستیم، عنوان کرد: در این راستا یکی از مزیت‌های سفرهای شهرستانی این است که به صورت میدانی مشکلات را احصا و در مرحله دوم مطالبات مردمی را شناسایی می‌کنیم.

معتمدیان تاکید کرد: ۷۰ مصوبه این جلسه، نقشه آبادانی و توسعه شهرستان تایباد است لذا منابع شهرستان باید در جهت تحقق این مصوبات به کار گرفته شود و استان هم کمک خواهد کرد.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه مصوبات سفرهای شهرستانی در سیکل پیگیری استانداری به صورت دقیق قرار دارد، گفت: بدین منظور دبیرخانه پیگیری مصوبات سفر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری به شکل مرتب، گزارش پیشرفت مصوبات را به ما اعلام می‌کند.

وی خطاب به مدیران استان تاکید کرد: مصوبات سفرهای شهرستانی، تکلیفی لازم الاجرا برای دستگاه‌های اجرایی است.

معتمدیان با قدردانی از زحمات نیروهای مسلح در شهرستان و همه متولیان امنیت در استان، ابراز کرد: مردم عزیز ما هم اهل تشیع و هم اهل تسنن با همدلی در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و این نعمتی است که باید آن را قدر بدانیم. در این راستا با افتخار اعلام می‌کنیم که استان خراسان رضوی و شهرستان تایباد از امن ترین‌ نقاط جمهوری اسلامی ایران است.

استاندار خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه مرز دوغارون شهرستان تایباد پیشانی جمهوری اسلامی ایران است، گفت: بحث ایجاد پایانه مسافربری در مرز دوغارون وارد ریل پیگیری شده است و با توجه به تامین اعتبار خوبی که صورت گرفته به زودی شاهد ساخت و احداث پایانه مسافربری در مرز دوغارون خواهیم بود. 

وی تاکید کرد: ظرفیت‌های بالقوه شهرستان باید بالفعل شود و مبحث دسترسی به آسیای میانه را باید از طریق مرز دوغارون دنبال و آن را تقویت کنیم.


منبع : زیرپرتال دفتر امور روستایی
بازدید : ۱۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

دسترسی سریع
اخبار دهیاری ها